top of page
İzeltaş logo

İzeltaş

İZELTAŞ, 1968 yılında Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı el aletleri üreticisi olma yolunda Ege’nin İncisi İzmir’de kuruldu. Bu amaçla yola çıkarak İZELTAŞ, %100 kendi sermayesi ile yükselişine devam ederken, modern teknoloji ile donanmış dev tesislerinde üretilen 4.500’ü aşkın ürün ile 40 ülkeye ihracat yaparak hem ülke ekonomisine katkı sağlıyor hem de istihdam yaratmaya devam ediyor.

Civtec Logo

Civtek Civata

1985 yılında Çetin Civata Sanayi Mamülleri Pazarlama Ltd. Şti. ünvanı ile kurulan şirket 2019 yılında nevi değiştirerek Civtec Civata A.Ş. ünvanını almıştır. Şirketimiz 30.000m2 kapalı alanda her türlü vida, civata, somun ve diğer bağlantı elemanlarının yurtiçi ve yurtdışına pazarlaması faaliyeti ile iştigal etmektedir. Şirket yaklaşık 200 çalışanı ile aylık 5.000 ton satış kapasitesine ulaşmaktadır. Şirket yaklaşık 25.000 ton stok kapasitesi ile bağlantı elemanları sektöründe yurtiçi pazarın liderlerinden biridir.

GVN logo

Güven Civata

Şirketimiz; GVN Güven Civata Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kardeşler Selman Şengül, Mustafa Şengül ve Zeki Şengül ile faaliyetlerine 1962 yılında İstanbul'da soğuk şekillendirme yaparak başlamıştır. 1975 Yılında ikinci kuşak olan Erol Şengül’de katılarak Güven Cıvata’nın ilk temelleri atılmıştır. 1992 Yılında İstanbul Bayrampaşa’daki yerine taşınarak faaliyetlerine devam eden Erol Şengül yaptığı yeni yatırımlarla üretim kapasitesini arttırmayı hedeflemiştir. 2006 Yılında üçüncü neslin katılmasıyla öncelikli hedef mobilya yan sanayi olmakla birlikte kendini sürekli geliştiren bir firma halini almıştır. Günümüzde mobilya bağlantı elemanları sektöründe lider bir kurum haline gelmiştir. Yıllık 10.000 ton üretim kapasitesi̇ ve 17.000 çeşit stok kartına sahip olarak mobilya bağlantı elemanları sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahip olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Akçalı Logo

Akçalı Boya ve Kimya Sanayi Ticaret A.Ş

Akçalı Boya, piyasanın değişen ihtiyaçlarını takip etmeyi ilke edinmiştir. Bu amaçla Ar-Ge alanında devamlı olarak çalışmakta, Avrupa’da ve dünyada sektörde olan gelişmeleri takip etmekte ve uluslararası ürün kalitesini aşmayı hedefleyen yeni ürünler ve sistemler üretmeyi amaçlamaktadır. 260 adet ürün çeşidine sahip Akçalı Boya’nın; yeni ürün gelişimi konusundaki başarısının altında, ekonomik gelişmenin merkezinde yenilik kavramının bulunduğunun bilinciyle hareket etmesi yatmaktadır.

Karbosan Logo

Karbosan

Türkiye’nin ilk zımpara taşları üreticisi olan Karbosan, üretim faaliyetlerine 1967 yılında 40 çalışanı ile birlikte 9.000 m2 bir alana kurulmuş fabrikasında İstanbul Halkalı’da başlamıştır.

 

Bugün ise toplamda 570 çalışanı ve 95.000 m2 alan üzerine kurulmuş İstanbul Halkalı ve Tekirdağ Çerkezköy fabrikalarında kaliteli, güvenilir ve yüksek performanslı ürünlerini 6 kıtada 75’ten fazla ülkeye sunmaktadır.

bottom of page